IRM-90-15ST, AC/DC Power Modules 85.05W 15V 5.67A Screw Terminal
★★★★★ 4.2 45 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by woodbury.org.au
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 18
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
IRM-90-15ST AC/DC Power Modules 85.05W 15V 5.67A Screw Terminal, Input: 80 ~ 305VAC 113 ~ 431VDC
Item Weight 6.99 pounds
Manufacturer Mean Well USA
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.2 out of 5
★★★★★
45 ratings | 18 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
78% (35)
4 stars
6% (3)
3 stars
3% (1)
2 stars
2% (1)
1 star
11% (5)